Kariéra v Kurzoru

V Kurzoru neustále rosteme a hledáme nové, šikovné kolegy do týmu. 

Pro koho děláme

Hlavní směr našeho rozvoje je do zahraničí. Máme stabilní klienty z UK, USA, Francie a dalších zemí. Zajišťují vývoj pro velké firmy a značky. Jeden z našich partnerů například spravuje weby pro CosmopolitanMarie-ClaireClarinsL'OrealEucerin Yves Saint Laurent. Vaše práce může být součástí vysoce navštěvovaných stránek s řádově miliony přístupů za měsíc. 

Z toho plynou zajímavé možnosti – výjezdy do zahraničí a přímá práce s klientem, účast na konferencích a kurzech, které nejsou pro běžného českého webového vývojáře snadno dostupné.

Na čem děláme

V rámci zahraničních projektů obvykle pracujeme v rámci velmi dobře postaveného workflow. Využívá se CI v Jenkins a Travis, Gitlab, fronty úloh, migrace, plně automatizovaný deployment, virtuální server pro vývoj přes Vagrant. Komunikace s vývojáři klienta v zahraničí přes Github / Slack / Codeship. Pro zkušené vývojáře je radost v podobném modelu fungovat, pro méně zkušené příležitost, jak se něco nového přiučit.

U českých klientů pak primárně pracujeme v Symfony. I zde ale míříme na velmi vysoký standard vývoje - verzování, pokrytí testy, částečně agilní vývoj.

Pracovní prostředí

Sídlo Kurzoru je v centru Brna, na Sukove 4, pár metrů od Malinovského náměstí. Ve čtyřech kancelářích probíhá vývoj, v páté máme odpočinkovou místnost. V kanceláři se budete cítit jako doma, jsme malý tým, který sází na dobrou atmosféru na pracovišti. K dispozici výborná káva, čaj, oříšky, pravidelně čerstvé ovoce. Na pracovišti pak 2x 24" monitor DELL a je zcela na vás, jak si jej dovybavíte. Můžete použít naše PC, nebo si přinést notebook, klávesnici a myš si vyberete zcela volně. Pro vývojáře je k dispozici IDE PHPStorm nebo WebStorm. 

Jednou měsíčně probíhá v utužovací kolektivní akce PiPoPr, kde vás všechny pozveme na pivo a pokec.

Jsme otevřeni i variantě home-office, která bude jistě vyhovovat mimobrněnským. Pak se domluvíme na setkávání, kdy se práce sesynchronizuje a naplánuje.

Hodnocení

Závisí na vašich schopnostech a zkušenostech. Ukažte nám, co ve vás vězí!

Typický pracovník je hodnocený na základě hodinové složky, která vždy pár měsíců zůstává nastavena stejně, a dynamické odměny, která se vypočítá naším ultimátním hodnotícím systémem™ za každý uplynulý týden. Jsme ale zcela otevřeni vašim návrhům. Dokážeme zaměstnávat i spolupracovat formou kontraktu na ŽL.

 

 

Najdete nás také na StartupJobs, kde jsou pracovní nabídky inzerovány přednostně.