Kariéra v Kurzoru

V Kurzoru neustále rosteme a hledáme nové, šikovné kolegy do týmu. 

Pro koho děláme

Hlavní směr našeho rozvoje je do zahraničí. Máme stabilní klienty z UK, USA, Francie a dalších zemí. Někteří zajišťují vývoj pro velké firmy a značky, jiní poptávají vývoj speciálních projektů na nejmodernějších technologiích.

Jeden z našich partnerů například spravuje weby pro CosmopolitanMarie-ClaireClarinsL'OrealEucerin Yves Saint Laurent. Vaše práce může být součástí vysoce navštěvovaných stránek s řádově miliony přístupů za měsíc. 

Z toho plynou zajímavé možnosti, jako jsou výjezdy do zahraničí a přímá práce s klientem, nebo účast na konferencích a kurzech, které by normálně byly pro českého vývojáře nedostupné.

Na čem děláme

V rámci zahraničních projektů obvykle pracujeme v rámci velmi dobře postaveného workflow. Využívá se CI v Jenkins a Travis, Gitlab, fronty úloh, migrace, plně automatizovaný deployment, virtuální server pro vývoj přes Vagrant. Komunikace s vývojáři klienta v zahraničí přes Github / Slack / Codeship. Pro zkušené vývojáře je radost v podobném modelu fungovat, pro méně zkušené příležitost, jak se něco nového přiučit.

U českých klientů pak primárně pracujeme v Nette. I zde ale míříme na velmi vysoký standard vývoje - verzování, pokrytí testy, částečně agilní vývoj.

Pracovní prostředí

Sídlo Kurzoru je v centru Brna, na Sukové 4, pár metrů od Malinovského náměstí. Ve třech kancelářích probíhá vývoj, čtvrtá slouží na jednání, odpočinek, a pravidelné měsíční popíjení pivních speciálů. V kanceláři se budete cítit jako doma - jsme malý tým, který sází na dobrou atmosféru na pracovišti.

K dispozici výborná káva, čaj, oříšky a čerstvé ovoce. Na pracovišti pak 2x 24" monitor DELL a je zcela na vás, jak si jej dovybavíte - můžete použít naše PC, nebo si přinést notebook, klávesnici a myš si vyberete zcela volně. Pro vývojáře je k dispozici IDE PHPStorm nebo WebStorm. 

Jednou měsíčně probíhá v Piváriu Zelená Kočka utužovací kolektivní akce PiPoPr, kde vás všechny pozveme na pivo a pokec.

Jsme otevřeni i variantě home-office, která bude jistě vyhovovat mimobrněnským. Pak se domluvíme na setkávání, kdy se práce synchronizuje a naplánuje.

Hodnocení

Závisí na vašich schopnostech a zkušenostech. Ukažte nám, co umíte!

Typický pracovník je hodnocený na základě hodinové složky, která je fixní vždy na období pár měsíců, a dynamické odměny, která se vypočítá naším ultimátním hodnotícím systémem™ za každý uplynulý týden. Jsme také otevřeni vašim návrhům. 

Znáte někoho, kdo by se nám hodil? Doporučte jej!

Odměna 10 000 Kč za doporučení úspěšného kandidáta

Najdete nás také na StartupJobs, kde jsou pracovní nabídky inzerovány prednostně