Kariéra v Kurzoru

V Kurzoru neustále rosteme a hledáme nové, šikovné kolegy do týmu. 

Pro koho děláme

Hlavní směr našeho rozvoje je do zahraničí. Máme stabilní klienty z UK, USA, Francie a dalších zemí. Někteří zajišťují vývoj pro velké firmy a značky, jiní poptávají vývoj speciálních projektů na nejmodernějších technologiích.

Jeden z našich partnerů například spravuje weby pro CosmopolitanMarie-ClaireClarinsL'OrealEucerin Yves Saint Laurent. Vaše práce může být součástí vysoce navštěvovaných stránek s řádově miliony přístupů za měsíc. 

Z toho plynou zajímavé možnosti, jako jsou výjezdy do zahraničí a přímá práce s klientem, nebo účast na konferencích a kurzech, které by normálně byly pro českého vývojáře nedostupné.

Na čem děláme

V rámci zahraničních projektů obvykle pracujeme v rámci velmi dobře postaveného workflow. Využívá se CI v Jenkins a Travis, Gitlab, fronty úloh, migrace, plně automatizovaný deployment, virtuální server pro vývoj přes Vagrant. Komunikace s vývojáři klienta v zahraničí přes Github / Slack / Codeship. Pro zkušené vývojáře je radost v podobném modelu fungovat, pro méně zkušené příležitost, jak se něco nového přiučit.

U českých klientů pak primárně pracujeme v Nette. I zde ale míříme na velmi vysoký standard vývoje - verzování, pokrytí testy, částečně agilní vývoj.

Pracovní prostředí

Sídlo Kurzoru je v centru Brna, na Sukové 4, pár metrů od Malinovského náměstí. Ve třech kancelářích probíhá vývoj, čtvrtá slouží na jednání, odpočinek, a pravidelné měsíční popíjení pivních speciálů. V kanceláři se budete cítit jako doma - jsme malý tým, který sází na dobrou atmosféru na pracovišti.

K dispozici výborná káva, čaj, oříšky a čerstvé ovoce. Na pracovišti pak 2x 24" monitor DELL a je zcela na vás, jak si jej dovybavíte - můžete použít naše PC, nebo si přinést notebook, klávesnici a myš si vyberete zcela volně. Pro vývojáře je k dispozici IDE PHPStorm nebo WebStorm. 

Jednou měsíčně probíhá v Piváriu Zelená Kočka utužovací kolektivní akce PiPoPr, kde vás všechny pozveme na pivo a pokec.

Jsme otevřeni i variantě home-office, která bude jistě vyhovovat mimobrněnským. Pak se domluvíme na setkávání, kdy se práce synchronizuje a naplánuje.

Hodnocení

Závisí na vašich schopnostech a zkušenostech. Ukažte nám, co umíte!

Typický pracovník je hodnocený na základě hodinové složky, která je fixní vždy na období pár měsíců, a dynamické odměny, která se vypočítá naším ultimátním hodnotícím systémem™ za každý uplynulý týden. Jsme také otevřeni vašim návrhům. 

Najdete nás také na StartupJobs,
kde jsou pracovní nabídky inzerovány prednostně