Weby

Podívejte se na naše reference v oblasti vývoje aplikací a outsourcingu.

Nejnovější projekty

Renocar

Technologie: vlastní CMS 3OS s e-commerce prvky, Symfony pro úlohy na back-endu, moderní a dynamický front-end se zaměřením na responzivitu a výkon

Renocar je jeden z největších BMW prodejců v ČR. Pro svoji činnost požadovali velmi spolehlivé a profesionální řešení, proto se při tvorbě nového korporátního webu spojili s uLab na straně online marketingu a Kurzor na straně vývoje.

Web jsme postavili na vlastním CMS 3OS, který prošel rozsáhlým vývojem pro podporu rychlosti a zabezpečení řešení. Na pozadí běží několik funkcí zajišťujících denní synchronizaci s infrastrukturou Renocaru, které zajišťují vždy aktuální obsah.

Typickým zaměřením na front-endu byla rychlost webu a responzivita pro návštěvníky z mobilních zařízení. Správa webu umožňuje snadnou tvorbu bohatých prezentací současných i nových modelových řad.

Newton Europe

Technologie: Pimcore CMS s Contentful integrací, Docker, Gitlab CI/CD, ElasticSearch, moderní front-end zaměřený na rychlost a výkon

Newton je přední britská konzultační společnost. Věnují se projektům jako je např. konzultace při stavbě letadlové lodi vedoucí k úspoře 100 milionů liber. K technickému zajištění vývoje webu jsme byli přizváni naším partnerem Elegant Digital.

Pro back-end jsme zvolili PIMCORE společně s Contentful pro snažší správu obsahu na straně klienta. Velké úsulí jsme věnovali infrastruktuře a CI/CD automatizaci zajišťující hladký provoz rozsáhlého korporátního webu. Používáme automazickou synchronizaci obsahu napříč různými prostředími.

Front-end byl náročným úkolem díky bohatým animacím a pokročilému stylování. Velký důraz jsme kladli na dynamické prvky, responzivní chování, výkon a související rychlost. Abychom splnili zadání, využíváme nejnovější vlastnosti moderních prohlížečů.

Huru

Technologie: WordPress, integrace vyhledávání PSČ v rámci UK, GoCardless, různé marketingové nástroje

Huru je služba, která zjednodušuje všechny platby za domácnost do jedné pro uživatele napříč Velkou Británií. Zahrnuje plně interaktivní proces registrace, po kterém uživatelé získají cenový návrh na roční provoz domácnosti rozpočítatelný mezi jednotlivé spolubydlící. Tento proces zahrnuje integraci mnoha poskytovatelů služeb, a také přihlášení více uživatelů pod jeden účet.

Největší výzvu představovalo maximální zjednodušení komplexního procesu. Registrační stránka dynamicky ukládá svůj stav, je plně responzivní a pomáhá uživateli dokončit proces díky průběžné analýze zadaných dat. Všechny pokročilé funkce jsme plně integrovali do platformy WordPress přes uniktání šablonu a client-side scripting. 

Huru se po úspěšném spuštění stalo součástí Glide.

SmartSupp & SmartLook

Zajišťujeme úpravu obsahových stránek na WordPress pro úspěšný český startup provozující služby SmartSupp a SmartLook.

Pro několik klíčových sekcí jsme navrhli nový vzhled a implementovali prostřednictvím šablony na míru a custom content types (AFC plugin).

Pro zrychlení práce správcům obsahu jsme vytvořili konfigurovatelné zkratky. Napříč řešením používáme WPML pro zajištění několika jazykových mutací. Tradičním úkolem bylo zajištění rychlé odezvy webu díky optimální konfiguraci serveru.

 

RI Okna
Říjen 2017

GetHuru.com
Červen 2017

Naše práce v číslech

120+ webů

Provozujeme přes 120 webových projektů

 

15M+ návštěvníků / měsíc

Pracujeme na zahraničních webech jako např. Cosmopolitan s návštěvností přes 15 milionů uživatelů měsíčně

82% požadavků do druhého dne

82% požadavků řešíme do druhého dne

 

Největší zvýšení tržeb klienta: 408%

Nejúspěšnější redesign přinesl klientovi zvýšení tržeb o 408%

 

83 000 řádků kódu

Největší projekt webové aplikace má 83.000 řádků kódu

Kompletní weby

Náš pracovní postup při vytváření webů vám zajistí spolupráci týmu odborníků z mnoha oblastí. Naši klienti si cení především úspory času a energie, kterou by bez našeho zapojení museli investovat do vymýšlení návrhu webu, přípravy textů, koordinování programátorů a dalších aktivit.

  • Slevy kurzů
  • Jazykovky
  • Signal Processing laboratory
  • Cortec corporation

 

Ing. Ladislav Brázdil
Ing. Ladislav Brázdil
jednatel ZLKL

Kurzor jsme zvolili ve výběrovém řízení, ve kterém se nás nejdříve ptali na spoustu otázek, a teprve poté navrhovali řešení. Přesně takového partnera jsme chtěli a Kurzor naše naděje naplnil. V současnosti nám poskytuje vše potřebné pro úspěch v online světe - od důmyslných marketingových analýz až po promyšlenou realizaci.

Ing. Richard Kafoněk
S firmou Kurzor spolupracujeme dlouhodobě na subdodávkách v oblasti grafických návrhů a programování webů pro naše klienty. V rámci našeho partnerství si ceníme nejen profesionálního přístupu, ale i dodržování dohod, termínů a celkově přátelského přístupu.
Ing. Richard Kafoněk
ředitel MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, s.r.o.
Spolupráce s firmou Kurzor přinesla výsledky, které byly zcela nad naše očekávání. Počty objednávek i tržby neustále rostou a naše podnikání jen vzkvétá. Oceňujeme také servis a přátelský přístup, díky kterému nemusíme být odbornice na internetový marketing, ale přesto využít jeho velký potenciál.
Markéta Szabóová
spolumajitelka Mojechaty
Markéta Szabóová
Ing. Adam Pilmaier

S Kurzorem jsme začali pracovat po negativních zkušenostech s reklamní agenturou, která přinášela dobré nápady, ale pokulhávala v komunikaci a zohledňování našich potřeb. Jelikož máme v portfoliu několik webů, potřebovali jsme změnu, která přinese výsledky. Kurzor byl správnou volbou - nyní vše funguje jak má, především díky důkladnému pochopení našich potřeb a cílů,  perfektní komunikaci a rychlé reakci na naše požadavky.

Ing. Adam Pilmaier
marketingový specialista TART
Ing. arch. Michal Příkazský
místopředseda představenstva Avrioinvest
Oceňuji především bezproblémovou spolupráci, kterou nám usnadňovala častá komunikace. Pánové z Kurzoru také překvapili pružností, když pracovali v nočních hodinách a byli někdy dostupní i o víkendu, čímž k hladkému průběhu značně přispěli. Kurzor určitě není nejlevnější, ale s výsledkem jsme opravdu velmi spokojení a jsme rádi, že jsme si vybrali správně.