Weby

Naše práce v číslech

120+ webů

Provozujeme přes 120 webových projektů

 

15M+ návštěvníků / měsíc

Pracujeme na zahraničních webech jako např. Cosmopolitan s návštěvností přes 15 milionů uživatelů měsíčně

82% požadavků do druhého dne

82% požadavků řešíme do druhého dne

 

Největší zvýšení tržeb klienta: 408%

Nejúspěšnější redesign přinesl klientovi zvýšení tržeb o 408%

 

83 000 řádků kódu

Největší projekt webové aplikace má 83.000 řádků kódu

Nejnovější projekty

RI Okna
Říjen 2017

GetHuru.com
Červen 2017

Kompletní weby

Náš pracovní postup při vytváření webů vám zajistí spolupráci týmu odborníků z mnoha oblastí. Naši klienti si cení především úspory času a energie, kterou by bez našeho zapojení museli investovat do vymýšlení návrhu webu, přípravy textů, koordinování programátorů a dalších aktivit.

  • Slevy kurzů
  • Jazykovky
  • Signal Processing laboratory
  • Cortec corporation

 

Ing. Ladislav Brázdil
Ing. Ladislav Brázdil
jednatel ZLKL

Kurzor jsme zvolili ve výběrovém řízení, ve kterém se nás nejdříve ptali na spoustu otázek, a teprve poté navrhovali řešení. Přesně takového partnera jsme chtěli a Kurzor naše naděje naplnil. V současnosti nám poskytuje vše potřebné pro úspěch v online světe - od důmyslných marketingových analýz až po promyšlenou realizaci.

Ing. Richard Kafoněk
S firmou Kurzor spolupracujeme dlouhodobě na subdodávkách v oblasti grafických návrhů a programování webů pro naše klienty. V rámci našeho partnerství si ceníme nejen profesionálního přístupu, ale i dodržování dohod, termínů a celkově přátelského přístupu.
Ing. Richard Kafoněk
ředitel MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, s.r.o.
Spolupráce s firmou Kurzor přinesla výsledky, které byly zcela nad naše očekávání. Počty objednávek i tržby neustále rostou a naše podnikání jen vzkvétá. Oceňujeme také servis a přátelský přístup, díky kterému nemusíme být odbornice na internetový marketing, ale přesto využít jeho velký potenciál.
Markéta Szabóová
spolumajitelka Mojechaty
Markéta Szabóová
Ing. Adam Pilmaier

S Kurzorem jsme začali pracovat po negativních zkušenostech s reklamní agenturou, která přinášela dobré nápady, ale pokulhávala v komunikaci a zohledňování našich potřeb. Jelikož máme v portfoliu několik webů, potřebovali jsme změnu, která přinese výsledky. Kurzor byl správnou volbou - nyní vše funguje jak má, především díky důkladnému pochopení našich potřeb a cílů,  perfektní komunikaci a rychlé reakci na naše požadavky.

Ing. Adam Pilmaier
marketingový specialista TART
Ing. arch. Michal Příkazský
místopředseda představenstva Avrioinvest
Oceňuji především bezproblémovou spolupráci, kterou nám usnadňovala častá komunikace. Pánové z Kurzoru také překvapili pružností, když pracovali v nočních hodinách a byli někdy dostupní i o víkendu, čímž k hladkému průběhu značně přispěli. Kurzor určitě není nejlevnější, ale s výsledkem jsme opravdu velmi spokojení a jsme rádi, že jsme si vybrali správně.