Outsourcing

Outsourcing dedikovaných vývojářů poskytujeme ve variantě částečného, nebo plného úvazku.

Kdy se outsourcing vyplatí

  • Pokud potřebujete pouze doplnit vývojové kapacity pro pokrytí období s větším objemem práce, ideální volbou je dodávka 40, 80, nebo 120 hodin měsíčně.
  • Pokud vám dlouhodobě chybí kapacity, nabízíme možnost dedikovaného vývojáře, který může buď pracovat z našich prostor, nebo být umístěný přímo u vás.

V obou případech outsourcingu je řízení vývojáře a zadávání práce zcela ve vaší režii. V případě potřeby jsme schopni nabídnout i vlastní kapacity pro řízení vývoje, a to pomocí metodiky Scrum.

Hlavní výhody outsourcingu spočívají v operativnosti řešení, kdy můžete podepsat kontrakt i pouze na tři měsíce. Častou výhodou je také úspora nákladů oproti vyhledávání, testování a zapracování specializovaného vývojáře do interního týmu. Když vývojář pracuje z našich kanceláří, pak se dále nestaráte o technické vybavení, nábytek a provoz kvalitního pracovního prostředí. Nemusíte také řešit žádnou administrativní agendu spojenou se zaměstnáváním pracovníků.

Outsourcing naopak není vhodný, pokud potřebujete vedoucího pracovníka, který bude mít přehled nad všemi kritickými funkcemi vývoje. Obecně platí, že outsourcing dává smysl pro pozice, které nejsou kritické pro fungování vaší firmy.

Více o tomto tématu si můžete přečíst v anglické sekci našeho webu věnované mezinárodnímu outsourcingu.

Máte zájem o tuto službu? Ozvěte se mi

Petr Gogolín

+420 776 346 943