Webové aplikace

Pro vývoj webových aplikací na míru poskytujeme tým expertů v různých oblastech jako: grafický design, kódování webů, PHP programování, UX návrh, webová a informační architektura. Aplikace vždy vzniká synergií práce těchto profesí.

3 hlavní důvody, proč zvolit webovou aplikaci na míru:

  • 01. Aplikaci nelze realizovat volně dostupnými systémy a rozšířeními (Wordpress, Drupal, Joomla, Prestashop...)
  • 02. Nechcete se spoléhat na kód rozšíření / knihovny, kterou nepsal zkušený programátor, není plně otestovaná, plně na míru požadavků a nemusí být zajištěna dostatečná bezpečnost či spolehlivost.
  • 03. Chcete mít řešení přesně na míru požadavků vašich uživatelů, které bude robustní a rozšiřitelné

 

Na kvalitním programování záleží

Běžný uživatel při pohledu na načtenou webovou stránku nepozná rozdíl mezi dobrou a špatnou programátorskou prací. Ale její majitel ano. Dobře naprogramovaná webová aplikace je:

  • bezpečná - nikdo se vám nenabourá do administrace a neukradne databázi zákazníků
  • rychlá - každá sekunda načítání navíc vás může stát pokles konverzí i o desítky procent
  • rozšiřitelná - správně naprogramovaný web můžete dále rozšiřovat, aniž by se vám hroutil

 

Náš postup

Po zkušenostech s vývojem mnohých webových aplikací jsme vyvinuli unifikovaný postup a prostředí pro jejich tvorbu. Vývoj začíná sestavením zadání aplikace, které přesně popíše požadavky zákazníka. Součástí je vytvoření návrhu rozhraní pomocí interaktivních drátěných modelů. Kombinací obou vznikne jasné a přesné zadání pro další postup. Následuje zhotovení dokumentu a studie navrhující vhodné technologické řešení včetně použého PHP frameworku, ostatních technologií, rozšíření a knihoven.

Velký důraz klademe na kvalitu a rozšiřitelnost kódu. Proto do vývoje zařazujeme revize kódu jiným programátorem. Tímto se odhalí téměř všechny nedostatky v implementaci a případné přehlédnuté chyby. Nedílnou součástí implementace jsou automatizované akceptační a jednotkové testy, které zajišťují konzistenci a udržitelnost kódu i do budoucna. Jsou spuštěny po jakékoliv změně zdrojového kódu a tímto zaručují funkčnost klíčových a kritických částí systému.

Po spuštění aplikace ji obvykle dále rozšířujeme a upravujeme stávající funkce. Také nastavíme služby pro analyzování použití aplikace uživateli jako Google Analytics a Google Webmaster tools. Na základě zkušeností z prvních týdnů provozu dále zapracováváme vylepšení jako optimalizace rychlosti nebo doladění konverzních cílů.

 

 

Máte zájem o tuto službu? Ozvěte se mi

Petr Gogolín

+420 776 346 943